Informacja

Zalogowano poprawnie
Proszę czkać ...
Waluta

Ściągacze

 

 

Powstała w 1967 roku FORZA była pierwszą w Hiszpanii firmą specjalizującą się w produkcji ściągaczy. Obecnie firma posiada 48 letnie doświadczenie na rynku lokalnym jak i międzynarodowym. Firma odpowiada za projekt, produkcję oraz komercjalizacje wysokiej jakości produktów.

FORZA wysoko ceni sobie współpracę z klientem oraz wychodzi naprzeciw jego potrzebom.

Wysoka jakość produktów w połączeniu z konkurencyjnością cen sprawia, że FORZA jest doskonałym wyborem dla klientów zainteresowanych narzędziami ściągającymi.

Zespół FORZY liczy 50 wysoko wykwalifikowanych osób pracujących nad projektowaniem, oraz wprowadzaniem licznych innowacji, które ułatwiają i przyśpieszają bezpieczną pracę ściągaczami FORZA.

FORZA eksportuje do 50 państw m.in. do wszystkich państw Unii Europejskiej, Ameryki Południowej, Afryki Północnej oraz państw Azji. Jesteśmy również liderem na rynku hiszpańskim.

Kluczem do sukcesu firmy jest nieustanny rozwój produktów, wysoka jakość surowców, proces produkcji oparty na wieloletnim doświadczeniu oraz produkcja kompletnych narzędzi ściągających.

Dlaczego warto postawić na markę FORZA:

FORZA niezależnie od potrzeby zastosowania i użycia ściągacza mechanicznego czy też ściągacza hydraulicznego zapewnia najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania.

Pełen zakres narzędzi ściągających we wszystkich rozmiarach i typach w tym:

Ściągacze uniwersalne 2 i 3-ramienne, ściągacze do łożysk, ściągacze samocentrujące, ściągacze z nastawną rozpiętością ramion, ściągacze wewnętrzne, ściągacze do łożysk kulkowych, ściągacze i narzędzia specjalistyczne dla motoryzacji, oraz wysokiej jakości ściągacze hydrauliczne do 100 ton. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców ściągacze FORZA będą służyć niezawodnie nawet w najniekorzystniejszych warunkach przez wiele lat.

 

Dla klientów ceniących czas i bezpieczeństwo pracy Forza posiada w ofercie ściągacze samocentrujące. Są to ściągacze, których konstrukcja umożliwia bardzo łatwy i szybki montaż na ściąganym elemencie. Przesuwając jedną z łap, pozostałe automatycznie również zmieniają swoją pozycję. Ściągacze samocentrujące FORZA są bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o czas i bezpieczeństwo działania. Występują w trzech wersjach:

image

Ściągacze mechaniczne z naciskiem 1, 4, 7, 10, 17, i 30 ton (1-10 ton, konstrukcja ściągacza umożliwia jego przerobienia w zależności od potrzeb i możliwości użycia na ściągacz 3 lub 2-ramienny)

image

Ściągacze hydrauliczne samocentrujące z zintegrowaną pompą w dwóch wersjach 6 i 8 ton w wersjach z ramionami standardowymi jak i z ramionami przedłużanymi.

image

Ściągacze hydrauliczne samocentrujące z pompą zewnętrzną z naciskiem 10, 20, 30 lub 50 ton

Ściągacze te mogą zostać wyposażone i mogą pracować z osprzętem hydraulicznym firm BVA, ENERPAC jak i innych.

ŚCIĄGACZE FORZA SĄ OBJĘTE GWARANCJĄ PRODUCENTA NIEOGRANICZONĄ CZASOWO.